Forum klubu LKS Orzeł Wysoka

Forum dla zawodników i kibiców klubu Orzeł Wysoka.

#1 2008-11-18 16:00:19

ZuBeR

Administrator

9595421
Skąd: Wysoka
Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Liga halowa 2008/2009- terminarz i opsy

Pierwszy mecz zagramy w najbliższą niedzielę (23 listopada) z Gromem Handzlówka. W poprzedniej edycji ligi halowej przegraliśmy z Gromem 4-2



I kolejka – 23.11.2008
Orzeł Wysoka    - Grom Handzlówka        g. 9.00
Galicja Łańcut- LKS Budy Łańcuckie              g. 10.00
Enklawa Łańcut- KP PSP Łańcut                   g. 11.00
Galacticos Łańcut- Arka Albigowa           g. 12.00
Greinplast Krasne- Antico Łańcut            g. 13.00
Bispol Głuchów- Luzaki Łańcut                     g. 14.00

II kolejka – 30.11.2008
Antico Łańcut- KP PSP Łańcut                     g. 9.00
Greinplast Krasne- Galacticos Łańcut              g. 10.00
Orzeł Wysoka-  Galicja Łańcut                    g. 11.00
LKS Budy Łańcuckie- Enklawa Łańcut           g. 12.00
Grom Handzlówka- Bispol Głuchów               g. 13.00
Luzaki Łańcut    - Arka Albigowa                    g. 14.00

III kolejka – 14.12.2008

Galacticos Łańcut- Enklawa Łańcut          g. 10.00
Bispol Głuchów- KP PSP Łańcut                   g. 11.00
LKS Budy Łańcuckie    - Antico Łańcut             g. 12.00
Greinplast Krasne- Galicja Łańcut           g. 13.00
Luzaki Łańcut    - Orzeł Wysoka                   g. 14.00
Grom Handzlówka- Arka Albigowa               g. 15.00

IV kolejka – 21.12.2008

Galicja Łańcut - Bispol Głuchów                    g. 9.00
Grom Handzlówka - Galacticos Łańcut           g. 10.00
Greinplast Krasne- KP PSP Łańcut          g. 11.00
Arka Albigowa- Orzeł Wysoka                  g. 12.00
LKS Budy Łańcuckie    - Luzaki Łańcut            g. 13.00
Antico Łańcut    - Enklawa Łańcut           g. 14.00

V kolejka – 28.12.2008
Antico Łańcut    - Arka Albigowa                   g. 9.00
Orzeł Wysoka    - Greinplast Krasne        g. 10.00
Enklawa Łańcut- Grom Handzlówka             g. 11.00
Galicja Łańcut- KP PSP Łańcut                   g. 12.00
LKS Budy Łańcuckie    - Bispol Głuchów      g. 13.00
Galacticos Łańcut- Luzaki Łańcut          g. 14.00

VI kolejka – 4.1.2008
Galacticos Łańcut- Bispol Łańcut           g. 9.00
LKS Budy Łańcuckie    - Orzeł Wysoka          g. 10.00
KP PSP Łańcut- Arka Albigowa                  g. 11.00
Antico Łańcut    - Galicja Łańcut             g. 12.00
Grom Handzlówka- Greinplast Krasne         g. 13.00
Luzaki Łańcut    - Enklawa Łańcut          g. 14.00

VII kolejka – 11.1.2008
Arka Albigowa- LKS Budy Łańcuckie          g. 8.00
KP PSP Łańcut- Luzaki Łańcut                  g. 9.00
Galicja Łańcut - Grom Handzlówka           g. 10.00
Enklawa Łańcut- Orzeł Wysoka                g. 11.00
Galacticos Łańcut- Antico Łańcut          g. 12.00
Bispol Głuchów- Greinplast Krasne        g. 13.00

VIII kolejka – 18.1.2008
Bispol Głuchów- Antico Łańcut                  g. 9.00
Greinplast Krasne- LKS Budy Łańcuckie        g. 10.00
Orzeł Wysoka    - KP PSP Łańcut                g. 11.00
Galicja Łańcut- Galacticos Łańcut          g. 12.00
Grom Handzlówka- Luzaki Łańcut              g. 13.00
Arka Albigowa- Enklawa Łańcut               g. 14.00

IX kolejka – 25.1.2008
KP PSP Łańcut- Galacticos Łańcut        g. 9.00
Luzaki Łańcut    - Antico Łańcut                   g. 10.00
Bispol Głuchów- Orzeł Wysoka                g. 11.00
Grom Handzlówka- LKS Budy Łańcuckie      g. 12.00
Arka Albigowa- Galicja Łańcut                  g. 13.00
Greinplast Krasne- Enklawa Łańcut           g. 14.00

X kolejka – 1.2.2008       
   
Orzeł Wysoka    - Antico Łańcut                     g.9.00
Galacticos Łańcut- LKS Budy Łańcuckie        g. 10.00
Enklawa Łańcut- Galicja Łańcut                g. 11.00
KP PSP Łańcut- Grom Handzlówka            g. 12.00
Bispol Głuchów- Arka Albigowa               g. 13.00
Luzaki Łańcut    - Greinplast Krasne        g. 14.00

XI kolejka – 15.2.2008

Luzaki Łańcut    - Galicja Łańcut          g. 9.00
Antico Łańcut - Grom Handzlówka              g. 10.00
KP PSP Łańcut- LKS Budy Łańcuckie         g. 11.00
Orzeł Wysoka    - Galacticos Łańcut        g. 12.00
Arka Albigowa- Greinplast Krasne        g. 13.00
Enklawa Łańcut- Bispol Łańcut                 g. 14.00


http://www.infobot.pl/r/myZ

Offline

 

#2 2008-11-18 19:47:34

madzia

Kibic

5684648
Skąd: Wysoka
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 23
Punktów :   

Re: Liga halowa 2008/2009- terminarz i opsy

O 9????? Kto wymyśla te godziny???     A tak btw - jacyś kibice wybierają się na meczyk ? ;>

Offline

 

#3 2008-11-19 16:10:00

ZuBeR

Administrator

9595421
Skąd: Wysoka
Zarejestrowany: 2008-03-03
Posty: 227
Punktów :   
WWW

Re: Liga halowa 2008/2009- terminarz i opsy

No gramy o 9 bo zazwyczaj turniej musi rozpocząć najlepsza drużyna no i wypadło na nas


http://www.infobot.pl/r/myZ

Offline

 
Dumni po zwycięstwi - wierni po porażce Only Orzeł LKS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora