Forum dla zawodników i kibiców klubu Orzeł Wysoka.
Pierwszy mecz zagramy w najbliższą niedzielę (23 listopada) z Gromem Handzlówka. W poprzedniej edycji ligi halowej przegraliśmy z Gromem 4-2
I kolejka – 23.11.2008
Orzeł Wysoka - Grom Handzlówka g. 9.00
Galicja Łańcut- LKS Budy Łańcuckie g. 10.00
Enklawa Łańcut- KP PSP Łańcut g. 11.00
Galacticos Łańcut- Arka Albigowa g. 12.00
Greinplast Krasne- Antico Łańcut g. 13.00
Bispol Głuchów- Luzaki Łańcut g. 14.00
II kolejka – 30.11.2008
Antico Łańcut- KP PSP Łańcut g. 9.00
Greinplast Krasne- Galacticos Łańcut g. 10.00
Orzeł Wysoka- Galicja Łańcut g. 11.00
LKS Budy Łańcuckie- Enklawa Łańcut g. 12.00
Grom Handzlówka- Bispol Głuchów g. 13.00
Luzaki Łańcut - Arka Albigowa g. 14.00
III kolejka – 14.12.2008
Galacticos Łańcut- Enklawa Łańcut g. 10.00
Bispol Głuchów- KP PSP Łańcut g. 11.00
LKS Budy Łańcuckie - Antico Łańcut g. 12.00
Greinplast Krasne- Galicja Łańcut g. 13.00
Luzaki Łańcut - Orzeł Wysoka g. 14.00
Grom Handzlówka- Arka Albigowa g. 15.00
IV kolejka – 21.12.2008
Galicja Łańcut - Bispol Głuchów g. 9.00
Grom Handzlówka - Galacticos Łańcut g. 10.00
Greinplast Krasne- KP PSP Łańcut g. 11.00
Arka Albigowa- Orzeł Wysoka g. 12.00
LKS Budy Łańcuckie - Luzaki Łańcut g. 13.00
Antico Łańcut - Enklawa Łańcut g. 14.00
V kolejka – 28.12.2008
Antico Łańcut - Arka Albigowa g. 9.00
Orzeł Wysoka - Greinplast Krasne g. 10.00
Enklawa Łańcut- Grom Handzlówka g. 11.00
Galicja Łańcut- KP PSP Łańcut g. 12.00
LKS Budy Łańcuckie - Bispol Głuchów g. 13.00
Galacticos Łańcut- Luzaki Łańcut g. 14.00
VI kolejka – 4.1.2008
Galacticos Łańcut- Bispol Łańcut g. 9.00
LKS Budy Łańcuckie - Orzeł Wysoka g. 10.00
KP PSP Łańcut- Arka Albigowa g. 11.00
Antico Łańcut - Galicja Łańcut g. 12.00
Grom Handzlówka- Greinplast Krasne g. 13.00
Luzaki Łańcut - Enklawa Łańcut g. 14.00
VII kolejka – 11.1.2008
Arka Albigowa- LKS Budy Łańcuckie g. 8.00
KP PSP Łańcut- Luzaki Łańcut g. 9.00
Galicja Łańcut - Grom Handzlówka g. 10.00
Enklawa Łańcut- Orzeł Wysoka g. 11.00
Galacticos Łańcut- Antico Łańcut g. 12.00
Bispol Głuchów- Greinplast Krasne g. 13.00
VIII kolejka – 18.1.2008
Bispol Głuchów- Antico Łańcut g. 9.00
Greinplast Krasne- LKS Budy Łańcuckie g. 10.00
Orzeł Wysoka - KP PSP Łańcut g. 11.00
Galicja Łańcut- Galacticos Łańcut g. 12.00
Grom Handzlówka- Luzaki Łańcut g. 13.00
Arka Albigowa- Enklawa Łańcut g. 14.00
IX kolejka – 25.1.2008
KP PSP Łańcut- Galacticos Łańcut g. 9.00
Luzaki Łańcut - Antico Łańcut g. 10.00
Bispol Głuchów- Orzeł Wysoka g. 11.00
Grom Handzlówka- LKS Budy Łańcuckie g. 12.00
Arka Albigowa- Galicja Łańcut g. 13.00
Greinplast Krasne- Enklawa Łańcut g. 14.00
X kolejka – 1.2.2008
Orzeł Wysoka - Antico Łańcut g.9.00
Galacticos Łańcut- LKS Budy Łańcuckie g. 10.00
Enklawa Łańcut- Galicja Łańcut g. 11.00
KP PSP Łańcut- Grom Handzlówka g. 12.00
Bispol Głuchów- Arka Albigowa g. 13.00
Luzaki Łańcut - Greinplast Krasne g. 14.00
XI kolejka – 15.2.2008
Luzaki Łańcut - Galicja Łańcut g. 9.00
Antico Łańcut - Grom Handzlówka g. 10.00
KP PSP Łańcut- LKS Budy Łańcuckie g. 11.00
Orzeł Wysoka - Galacticos Łańcut g. 12.00
Arka Albigowa- Greinplast Krasne g. 13.00
Enklawa Łańcut- Bispol Łańcut g. 14.00
Offline